Vanwege een storing zijn wij telefonisch slecht bereikbaar. Heb je een vraag? Je kunt ons het beste per e-mail bereiken: gemeente@hattem.nl. Excuses voor het ongemak.
Bodem en ondergrond
Wilt u kabels aanleggen, iets aansluiten op het riool of bodemonderzoek doen? Vaak hebt u een omgevingsvergunning nodig.
-
Bodemonderzoek
Een bodemonderzoek geeft de kwaliteit weer van de bodem op dat moment. Hebt u bouw- of verbouwplannen? Dan is een bodemonderzoek soms nodig.
-
Rioolaansluiting
De gemeente gaat over de aanleg, het onderhoud, de ontstopping en de vervanging van het riool. Daarnaast zorgt de gemeente ook voor de aansluiting van uw woning, bedrijf of gebouw op het riool.
-
Afvalwater lozen op het riool
Als uw bedrijf afvalwater wil lozen op het gemeentelijke rioleringsstelsel, hebt u soms een omgevingsvergunning nodig.
-
Kabels en leidingen leggen
Alleen met toestemming van de gemeente mag u kabels en leidingen in de grond aanleggen.
-
Rioolontstopping
Het riool is verstopt, lees hier wat u kunt doen.