Vier de Zomer: een mooie afsluiting van de zomer

Op vrijdag 28 augustus vieren we in Hattem Vier de Zomer: een gezellige namiddag voor alle
inwoners van 16.00 tot 19.00 uur, in en om MFC de Marke aan Daendelsweg 2. De toegang is gratis en voor een hapje en drankje wordt gezorgd.

Vanaf 16.00 uur staan we klaar om Hattemers te ontvangen. Doorlopend laten verschillende Hattemse organisaties en verenigingen zich zien. Er is live muziek, voor kinderen zijn er springkussens en spelletjes, en op het terrein staan diverse foodtrucks. Een bijzonder moment deze middag is het openen van de tijdscapsules die 15 jaar geleden door leerlingen van de basisscholen werden gevuld en verzegeld. De burgemeester opent de capsules samen met oud-leerlingen die destijds hebben meegedaan. Zijn hun wensen van destijds voor de toekomst van Hattem uitgekomen?

Ook de nieuwe collegeleden en raadsleden zijn aanwezig. Ze vinden het leuk om kennis te maken, dus spreek ze gerust even aan. Heb je geen vervoer naar de locatie? Dat kunnen wij regelen. Stuur een mail naar sandraverwoert@hattem.nl
Vier de Zomer is voor Hattemers, door Hattemers. Kom langs, ontmoet elkaar en geniet van een gezellige afsluiting van de zomer.
 

Vier de Zomer 28 augustus 2026